ABC Image Browser

İmaj dosyası kaydetme yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - $19.95
  • Boyut 2.7MB
  • Version 4.8.7
  • Dil İngilizce
  • Firma J3 Technologies
ABC Image Browser, bilgisayarınızda yer alan imaj dosyalarını görüntülemenizi ve üzerinde düzenleme yapabilmenizi sağlayan bir yazılımdır. ABC Image Browser ile resimlerinizi görüntüleyebilir, üzerlerinde değişiklik yapabilir, web albümleri oluşturarak re
ABC Image Browser, bilgisayarınızda yer alan imaj dosyalarını görüntülemenizi ve üzerinde düzenleme yapabilmenizi sağlayan bir yazılımdır.

ABC Image Browser ile resimlerinizi görüntüleyebilir, üzerlerinde değişiklik yapabilir, web albümleri oluşturarak resimlerinizi tüm sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 

ABC Image Browser' ın en önemli özelliği; girdiğiniz bir sitede beğendiğiniz bir fotoğraf yada fotoğraları kolayca bilgisayarınıza indirebiliyor olmanızdır. Yapmanız gereken tek şey File menüsündeki Open Web Image seçeneğine tıklamak ve açılan forma sitenin url' sini kopyalamaktır. Bu sayede sitede yer alan tüm resimler programın alt bölümüne dizilir. İstediğiniz fotoğrafın üzerine tıklayarak büyütebilir ve orijinal halini bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. 

Desteklediği dosya biçimleri;  PNG, WMF, EMF, GIF, PCX, JPEG, JPG, JPE, CUR, ICO, BMP, DIB, RLE, JP2, J2K, JPC, J2C, TIF, TIFF, G3N, G3F, TGA, TARGA, VDA, ICB, VST, PXM, PPM, PGM ve PBM' dir.

Program girilen url'leri kaydettiğinden aynı site için her girişte url kaydına gerek kalmamaktadır.

Not: Program 30 giriş içindir. 30 girişten sonra hala kullanıma devam etmek isterseniz programı satın almanız gerekmektedir.
Daha Fazla Göster
ABC Image Browser indir